بن ملات

ملات مخصوص دوغاب نما M200 بن ملات
64,750 تومان

پودر بندکشی آنتی باکتریال رنگی TLC
110,000 تومان

گروت صنعتی خاکستری GM100 بن ملات
161,000 تومان

اندود تک لایه سفید RF506 بن ملات
112,000 تومان

نتایج 1 تا 24 از کل 28 نتیجه

بن ملات برند تجاری محصولات شرکت بنیاد بتن اصفهان محسوب می شود که طی سال های اخیر جایگاهی که شایسته خودش هست را پیدا کرده است. کارخانه ی تولیدی این برند واقع در شهرک صنعتی مهدیشهر، استان سمنان است. این شرکت هر ساله با افزایش نرخ تولید خود، محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کند. بن ملات با تولید روزانه حدود 200 تن مصالح ساختمانی، برای رفع نیاز جامعه و متخصصان، در تلاش است.

این ملات خشک آماده و یا ملات پیش مخلوط شده خشک، شامل: 1- انواع اندود های داخلی و بیرونی ساختمان (جهت نما) 2- انواع ملات های بنائی (جهت نصب آجر، بلوک سیمانی،بلوک گچی و غیره) 3- ملات های نصب کاشی بدنه و کف 4- ملات های زیر سازی دیوارها، سقف و آستری و 5- ملات تیغه چینی بلوک های سیمانی سبک هستند که در کارخانه با تجهیزات ویژه برای پیمانه کردن، اختلاط مواد اولیه شامل سنگ آهک، سیمان و مواد افزودنی بر اساس یک فرمول مشخص (از پیش تعیین شده) با کنترل دقیق تناسب وزن مواد و بررسی کیفیت آن بصورت پودر خشک مخلوط، تولید و با برند تجاری بن ملات بسته بندی و در سراسر کشور عرضه می گردد.

 

لیست قیمت بن ملات

شرکت لاهتی فنلاند از موفق ترین مجموعه های تولید تجهیزات و ملات خشک محسوب می شود. تجربه ی صد ساله ی این شرکت، ثابت کرده است که تجهیزات و خدمات ارائه شده با استفاده بهینه از انرژی و زمان، از مواد اولیه پیروی می کند. این شرکت با تجربه ی بیش از یک دهه، در راستای بهبود فعالیت کسب و کارهای ساختمانی و پیشرفت فرایند عملیات سازه ای، سعی در افزایش کیفیت محصولات خود دارد و در تلاش است که با افزایش سرعت ، مقاومت، پایداری و کاهش هزینه ها، نیاز مخاطبان این عرصه را هر چه بهتر و سریع تر رفع بکند. شرکت بنیاد بتن اصفهان به منظور بهبود روش های تولید صنعتی مصالح ساختمانی با تکنولوژی لاهتی، کارخانه منحصر به فرد ملات خشک آماده در شهرک صنعتی مهدیشهر تاسیس کرده است. برای بهره مندی از خدمات و سفارش محصولات بن ملات از طریق وبسایت بنیاد بتن اصفهان اقدام فرمایید و با امکانات متنوع فروشگاه، خرید خود را انجام دهید.