بن ملات

ملات سرامیک پرسلان (کف ) M600 بن ملات
تماس بگیرید

ملات مخصوص دوغاب نما M200 بن ملات
تماس بگیرید

پودر بندکشی آنتی باکتریال رنگی TLC
تماس بگیرید

گروت صنعتی خاکستری GM100 بن ملات
تماس بگیرید

اندود تک لایه سفید RF506 بن ملات
تماس بگیرید

بن ملات برند تجاری محصولات شرکت بنیاد بتن اصفهان محسوب می شود که طی سال های اخیر جایگاهی که شایسته خودش هست را پیدا کرده است. کارخانه ی تولیدی این برند واقع در شهرک صنعتی مهدیشهر، استان سمنان است. این شرکت هر ساله با افزایش نرخ تولید خود، محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کند. بن ملات با تولید روزانه حدود 200 تن مصالح ساختمانی، برای رفع نیاز جامعه و متخصصان، در تلاش است.

محصولات بن ملات

این ملات خشک آماده شامل: 1- انواع اندود های داخلی و بیرونی ساختمان (جهت نما) 2- انواع ملات های بنائی (جهت نصب آجر، بلوک سیمانی، بلوک گچی ...) 3- چسب و ملات های نصب کاشی بدنه و کف 4- ملات های زیر سازی و آستری دیوارها، سقف و ....5- ملات تیغه چینی بلوک های سیمانی سبک هستند. مواد اولیه این ملات شامل انواع سنگ آهک، سیمان و مواد افزودنی بر اساس یک فرمول مشخص در کارخانه با کنترل دقیق به وسیله تجهیزات ویژه ایی بصورت پودر خشک، مخلوط و با برند تجاری بن ملات بسته بندی و در سراسر کشور عرضه می گردد.

لیست قیمت بن ملات

شرکت لاهتی فنلاند از موفق ترین مجموعه های تولید تجهیزات و ملات خشک محسوب می شود. تجربه ی صد ساله ی این شرکت، ثابت کرده است که تجهیزات و خدمات ارائه شده با استفاده بهینه از انرژی و زمان، از مواد اولیه پیروی می کند. این شرکت با تجربه ی بیش از یک دهه، در راستای بهبود فعالیت کسب و کارهای ساختمانی و پیشرفت فرایند عملیات سازه ای، سعی در افزایش کیفیت محصولات خود دارد و در تلاش است که با افزایش سرعت ، مقاومت، پایداری و کاهش هزینه ها، نیاز مخاطبان این عرصه را هر چه بهتر و سریع تر رفع بکند. شرکت بنیاد بتن اصفهان به منظور بهبود روش های تولید صنعتی مصالح ساختمانی با تکنولوژی لاهتی، کارخانه منحصر به فرد ملات خشک آماده در شهرک صنعتی مهدیشهر تاسیس کرده است. برای بهره مندی از خدمات و سفارش محصولات بن ملات از طریق وبسایت بنیاد بتن اصفهان اقدام فرمایید و با امکانات متنوع فروشگاه، خرید خود را انجام دهید.

سوالات متداول بن ملات

بهترین محصولات تولیدی شرکت بن ملات چیست؟

بهترین محصولات تولیدی شرکت بن ملات چسب کاشی و سرامیک چون سرامیک معمولی کف، دیوار، سرامیک اسلب و پرسلان، انواع پودر بند کشی چون معمولی و آنتی باکتریال، ملات آماده برای دوغاب انواع کاشی و سرامیک، ملات زیر سازی، ملات اندود درزبندی عایق رطوبتی و ماستیک، گروت صنعتی و ملات ترمیمی است.

قیمت محصولات بن ملات چگونه است؟

قیمت تمام محصولات شرکت بن ملات با وجود کیفیت و مرغوبیت بالایی که دارد از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

خرید تمام محصولات بن ملات به قیمت کارخانه از کجا امکان پذیر است؟

خرید تمام محصولات بن ملات به قیمت کارخانه از فروشگاه بنیاد بتن اصفهان امکان پذیر است.