لیکا

بلوک تیغه ای تو پر فارسی بر لیکا
تماس بگیرید

بلوک تیغه ای توپر لیکا
تماس بگیرید

بلوک تیغه ای تو پر (نیمه) لیکا
تماس بگیرید

بلوک دیواری توخالی ته پر (نیمه) لیکا
تماس بگیرید

بلوک دیواری توخالی ته پر (نیمه) لیکا
تماس بگیرید

بلوک در ابعاد آجر لیکا
تماس بگیرید

بلوک دیواری توخالی (سه جداره) لیکا
تماس بگیرید

دیواری توخالی (هشت جداره) لیکا
تماس بگیرید

بلوک توخالی ته پر (چهار جداره) لیکا
تماس بگیرید

بلوک توخالی ته پر (شش جداره) لیکا
تماس بگیرید

بلوک های لیکا یکی از بهترین و مهم ترین مصالح ساختمانی موجود در بازار است که کیفیت بالایی دارد، به همین دلیل کاربردهای فراوانی دارند. عمده کاربرد بلوک لیکا در زمینه دیوار چینی، دیوا رهای جدا کننده و غیر باربر است. بلوک لیکا از مخلوط سبک دانه با سیمان، ماسه و آب حاصل می شود و در قالب مخصوصی به صورت توخالی و توپر تهیه می شود. این بلوک به واسطه تکنولوژی ساختی که دارد وزن کمتری نسبت به بلوک سیمانی دارد. علاوه بر وزن سبکی که بلوک لیکا دارد، تحمل فشار آن نیز بسیار بالا است و مقاومت بسیار بالایی دارد. همین ویژگی ها سبب شده از بلوک لیکا برای ساخت انواع دیوار و سقف استفاده شود.

شرکت لیکا

شرکت لیکا یکی از بهترین تولید کنندگان بلوک های سبک بتنی در خاورمیانه است. شرکت لیکا برای تولید بلوک ریزدانه های طبیعی را از بتن حذف می کند و محصول تولیدی دارای تخلل بالاتری نسبت به بتن نیمه سبک می شود. مقاومت بلوک شرکت لیکا حداقل 30 کیلومتر بر سانتی متر مربع است. تمامی بلوک های تولید شده در این شرکت دارای نشان استاندارد ملی و تاییدیه مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن و تامین کننده الزامات مقررات ملی ساختمان است. بلوک های این شرکت در انواع مختلفی چون، تیغه ای توپر، تیغه ای تو خالی ته پر، تیغه ای تو خالی ته پر با دو سوراخ، دیواری توخالی، دیواری توخالی ته پر و بلوک لیکا در ابعاد آجر است.

قیمت بلوک لیکا

همانطور که می دانید بلوک لیکا در انواع مختلفی است و هر کدام در ابعاد مختلفی تولید می شوند، به همین خاطر دارای قیمت های متفاوتی هستند. قیمت بلوک لیکا با وجود کیفیت بالایی که دارد، مناسب و ارزان است. قیمت هر کدام از محصولات ما از شرکت لیکا در کنار مشخصات آن ها قرار داده شده است. شما می توانید قیمت روز هر کدام را در این صفحه مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید کنید. اگر برای ساخت و ساز نیاز به مشاوره و استعلام قیمت دارید، کارشناسان بنیاد بتن آماده پاسخگویی به شما هستند.

مزایای بلوک لیکا

استفاده از بلوک لیکا مزایای بسیاری دارد. سبک بودن این سازه موجب می شود تا فرآیند ساخت و ساز سریع تر انجام شود و در برابر زلزله و ارتعاشات ناشی از لرزیدن ساختمان کم شود. طبق آزمایش های انجام شده این بلوک ها می توانند تا 2 الی 3 ساعت در برابر آتش از خود مقاومت نشان دهند، همچنین از آنجایی که بلوک های لیکا در قالب های مختلفی تولید می شوند، جزء بهترین و مناسب ترین گزینه ها برای دیوار های داخلی است. در حقیقت بلوک های تولید شده توسط شرکت لیکا حمل و جابه جایی آسان، مقاومت صوتی بالا، سبک شدن وزن نهایی سازه، دوام بالا در محیط شیمیایی و ... دارند. حال که با مزایای این محصول آشنا شدید می توانید این محصول با ویژگی ها و کاربردهای فراوانی که دارد را از فروشگاه ما تهیه کنید. با خیال راحت از فروشگاه ما هر مدل بلوک لیکا را که می خواهید با قیمتی مناسب بخرید.

سوالات متداول لیکا

مرکز فروش انواع بلوک لیکا با قیمتی مناسب کجاست؟

فروشگاه بنیاد بتن اصفهان مرکز فروش انواع بلوک لیکا با قیمت مناسب و مقرون به صرفه است.

چرا بلوک لیکا کاربرد فراوانی دارد؟

بلوک لیکا به دلیل وزن سبک، سرعت نصب، مناسب با محیط زیست، عایق صوتی، جذب آب مناسب و کاهش هزینه ها کاربرد فراوانی در صنعت ساخت و ساز دارد.

بلوک لیکا چگونه تولید می شود؟

بلوک لیکا از مخلوط دانه های لیکا با سیمان و آب تولید می شود.